خیال قاصدک در نمایشگاه کتاب

 

سلام ، سلام ... قاصدک به وعده خود وفا کرد! حق داشتم آنقدر دوستش داشته باشم!

دوستانی که دنبال تهیه کتاب بودند انشاا... در نمایشگاه کتاب در انتشارات هزاره

 ققنوس - سالن شبستان - راهرو 31 - غرفه 17 منتظر شما خواهد بود.

اگر غرفه های دیگری هم بود به شما اطلاع می دهم. چند عکس هم می خواستم

بگذارم بازپرشین بازی درآورد. روزنامه افکار و چند خبرگزاری هم خبر آنرا ارسال کرده

بودند که درپائین برایتان می گذارم.

خبر فارسی ›› خبر ›› خبرگزاری فارس

 در انتخاب و چینش خبرها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیندها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند. بیشتر بدانید ....

خیال قاصدک به واقعیت پیوست

انتشار کتاب «خیال قاصدک» در اردبیل

 خبرگزاری فارس: کتاب «خیال قاصدک» با موضوع عرفانی توسط انتشارات محقق اردبیلی چاپ و منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، کتاب «خیال قاصدک» اثر فریبا احمدی در 72 صفحه با موضوع عرفانی با محوریت عشق و بی‌قراری و شور شیدایی به تحریر درآمده است.

در خیال قاصدک انسانی بی‌قرار در خیال قاصدکی پرشور و پر خیال، سبک بال همه جهان را در می‌نوردد و خود را به جای همه کس و همه چیز تصور می‌کند.

فریبا احمدی، نویسنده کتاب خیال قاصدک تا کنون توانسته است افتخاراتی چون تندیس بلورین اولین و دومین جشنواره کشوری و ادبی پژوهش رها، لوح تقدیر کنگره سراسری شعر و ادب ترنم سبز را به دست آورد.

همچنین این نویسنده موفق به کسب لوح تقدیر انجمن قلم ایران در جشنواره بین‌اللملی شعر مقاومت، لوح تقدیر اولین و دومین جشنواره بین‌اللملی سفرنامه‌نویسی رضوی، تندیس و لوح تقدیر و رتبه اول شعر کشور در سومین جشنواره ملی ثقلین، تندیس بلورین و لوح تقدیر و رتبه برگزیده کشور در دومین جشنواره ملی باران در نثر ادبی شده است.

دریافت خبر

:

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۳۸

منبع خبر

:

خبرگزاری فارس

طبقه بندی خبر

:

فرهنگی هنری

 

 

شنبه 09 اردیبهشت 1391 13:10:07             شماره‌ خبر :994916

با موضوع عرفان؛

کتاب «خیال قاصدک» در اردبیل منتشر شد

گروه اندیشه و علم: کتاب «خیال قاصدک» با موضوع عرفانی اثر فریبا احمدی، توسط انتشارات محقق اردبیلی چاپ و منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه اردبیل، کتاب حاضر در 72 صفحه با موضوع عرفانی با محوریت عشق و بی‌قراری و شور شیدائی به تحریر درآمده است که انسانی بی‌قرار در خیال قاصدکی پرشور و پرخیال، سبک‌بال همه جهان را در می نوردد و خود را به جای همه‌کس و همه‌چیز تصور می‌کند.

فریبا احمدی، نویسنده کتاب خیال قاصدک تاکنون توانسته است افتخاراتی چون تندیس بلورین اولین و دومین جشنواره کشوری و ادبی پژوهش رها، لوح تقدیر کنگره سراسری شعر و ادب ترنم سبز، لوح تقدیر انجمن قلم ایران در جشنواره بین‌اللملی شعر مقاومت، لوح تقدیر اولین و دومین جشنواره بین‌اللملی سفرنامه‌نویسی رضوی، تندیس و لوح تقدیر رتبه اول شعر کشور در سومین جشنواره ملی ثقلین، تندیس بلورین و لوح تقدیر و رتبه برگزیده کشور در دومین جشنواره ملی باران در نثر ادبی را تاکنون کسب کرده است.

E-Mail: info@iqna.ir 

2003 - 2012 Iranian Quran News Agency

 

/ 6 نظر / 44 بازدید
ماری

سلام. بهتون تبریک میگم. به نمایشگاه که نرسیدیم انشاالله کتاب رو تهیه می کنم و می خونم میلاد بانوی دو عالم مبارک ............. ای دخت سدره المنتهی! ای همسر علی عالی اعلی! و ای بانوی دو عالم! آمدنت مبارک

امید مهربانی

سلام وبلاگ زیبا و پرمحتوایی دارید. بهتون تبریک میگم. امیدوارم خداوند به شما توفیق هر چه بیشتر برای قلم زدن در راه دین عطا فرماید.

میانجی و اسوار

سلامی به زیبایی و باروری خاکهای تیره کوهستانها!در این لحظه میخواستم حس زیبای شاعرانه شما باشم تا به حقیقت شمارا درک کرده باشم،به نظر می رسد آن احساسات به زلالی آبی پاک و مانند حس پاک یک کودک تازه متولد شده باشد!اما آیا اگر احساس شما نباشم مگر میشود وسعت وجودتان را درک کرد؟!دنیا حرف ندارد به شرطی که با شناخت انسانی مثل شما همراه باشد.