ببخشید

سلام ،سلام و باز هم سلام

باید ببخشید ، منهم مثل شما خیلی غافلگیر شدم . ظاهرا هک شده بودم ! البته این هکر داشت مطالبی از قول من برایتان مینوشت !! چه جالب !

حتما میدانید که من اینجا نبودم ، بیش از یکی دوماه است که اصلا اردبیل نیستم . امروز صبح که رسیدم و بلافاصله رفتم که وبم را بازکنم چشمتان روز بد نبیند یک چیزهای عجیب و غریب! مسلمان نبیند کافر نشنود! ... اول فکر کردم بخاطر سرگیجه و عوارض سفر است که قاطی می بینم !...خب بهرحال آن مطالب را پاک کردم .خودم برایتان خواهم نوشت.

عجیب اینجاست که نظرات را حذف کرده بود. میدانست که حتما شما میپرسید اینجا چه خبراست؟ اگر یادتان باشد آخرین چیزی که در پاسخ به کامنتی اواسط خرداد ماه نوشته بودم این بود که باید بروم و رفته بودم...

متاسفانه شرایطی پیش آمده که من زیاد نمیتوانم در اردبیل باشم و مرتب مجبور به سفر هستم که فکر میکنم لااقل تا ۲ماه دیگر فعلا اینجا باشم .اینها همه دلیل ننوشتنم بود و نبودنم تا اینکه یکی آمد و فکر کرد بجای من بنویسد!

خب شما ببخشید ولی خودمانیم امیدوارم هیچوقت برای شما پیش نیاید.

این چند کلمه را نوشتم تا نگران نباشید.

فعلا خداحافظ

/ 3 نظر / 11 بازدید
سعيد مجردی

سلام و خسته نباشيد. از وبلاگ زيبايتان متشکرم. در ضمن با اجازه شما يکی از مطالب قبلی شما را در سايت مغان ارس با نام خودتان استفاده کرديم. لطفا پوزش ما را بخاطر پيدا نکردنتان برای اجازه قبلی بپذيريد.

احمدی

سلام .ممنون . از لطفتان متشکرم. «تاثیر رایانه بر دیدکودکان» حدود دوسال پیش آنرا ترجمه و تنظیم کرده بودم امیدوارم مفید باشد.موفق باشید.

با سلام و احترام من نوشته شما را مطالعه کردم بسيار ارزشمند بود يک سوال اگر مطلبی در خصوص نظام خانواده در چين داريد ممنون می شوم راهنمايی کنيد تا من هم استفاده کنم با تشکر