فریبا احمدی اپتومتریست و مدرس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

Top of Form

 

 

 

زمان همه چیز را کهنه می‌کند اما خون شهید کهنه نمیشود
دبیرستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل: تجلیل عاشقانه از شهدا باید با تدبیر همراه شود

 

سرویس: اردبیل
1386/10/14
01-04-2008
12:57:03
8610-00592:
کد خبر

 

 

 

 

خبرگزاری­دانشجویان­ایران-اردبیل
سرویس: اردبیل

 

دبیر ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: زمان هر چیز را کهنه میکند اما خون شهید هرگز کهنه نمیشود زیرا که شهید قلب تاریخ است.

 

فریبا احمدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با تاکید بر ضرورت پرداختن بیش از پیش به شهید و شهادت و انتقال ارزش‌های این مقوله به نسل جوان گفت: تجلیل عمیق و هدفمند از شهدا از سویی پیام این ذخایر گرانبها را در معرض دید همگان به ویژه نسل حاضر و جوان قرارداده و از سوی دیگر به ملت و نسل کنونی نوعی حیات مکتبی،‌ ایدئولوژیک و پایدار می‌دهد و حماسه استقامت و بیداری را در گوش جان آنها زمزمه می‌کند. دبیر ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به برگزاری یادمان شهدای دانشجو و شهید علم‌الهدی، ضرورت برگزاری چنین یادواره‌هایی را یادآور شد و تصریح کرد: یادمان شهدا، انسان‌هایی را به تصویر میکشد که ضمن برخورداری از هنر ایثار و شجاعت، از‌ اندیشه و معرفت دینی نیز برخوردار بوده و ذهن فرصت‌طلبان،‌ متجاوزان و نامحرمان را به این نقطه متوجه می‌سازد که در صورت تجاوز به اقتدار و حاکمیت ملی، این ملت با ‌آموزه‌های تاریخی، سیاسی و با استقامت از نام و یاد شهدای نهضت عاشورا هرگز از پای نمینشیند.

 

احمدی با تاکید بر این که تجلیل عاشقانه از شهدا باید با تدبیر و معرفت همراه شود، افزود:‌ این امر بزرگ‌ترین عرصه شکوفایی اقتدار ملی و امنیت داخلی است.دبیر ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به رشادت‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس افزود: این دفاع سبب شد تا شهادت با همه زوایایش در این سرزمین جلوه‌گر شده و خیل دلیرمردان برای حفظ دین، آیین و ناموس و سرزمین خویش از جان بگذرند و به قیامیشگرف برخیزند که حاصل آن سرافرازی و سربلندی ملت مسلمان ایران است.   انتهای پیام

 

کد خبر: 8610-00592

 

 

Bottom of Form

 

 

نوشته شده در پنجشنبه ٢٠ دی ۱۳۸٦ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ توسط فریبا احمدی نظرات ()


 Design By : Pichak